Škola u prirodi šk. god. 2014/2015.

Autor: Ivana Herceg, 10. 6. 2015.

Učenici 3. i 4.razreda naše škole boravili su u Školi u prirodi u Solarisu i to 25. do 29.svibnja 2015. godine.

Posjetili su i s velikim oduševljenjem razgledali Šibenik, Nacionalni park Krka, Dalmatinsko selo, Zadar (morske orgulje i poznati pozdrav suncu) te Košarkašku dvoranu Višnjik. Pri samom dolasku u TN Solaris bili su smješteni u hotel Andrija koji je pljenio pažnju svojom  ljepotom i neobičnošću,a osoblje hotela kao smještaj i hrana,učenicima će ostati u dugom sjećanju.Zabavni sadržaji tijekom dana i večeri bili su nadasve zanimljivi i poučni,bio je tu disco na starom gusarskom brodu,zabavno-animacijski program,sportsko-rekreacijski sadržaji , potraga za izgubljenim blagom,kupanje u hotelskom bazenu,moru i neponovljivom Aqua parku. Imali smo i iznenađenje povodom rođendana  našeg Mateja , kuhari  hotela ispekli su veliku čokoladnu tortu kojom su se svi počastili na gusarskom brodu.

Kao zaseban nastavni oblik Škola u prirodi ima važnu odgojnu i obrazovnu zadaću. Radom, učenjem i druženjem , učenici provjeravaju znanja i iskustva te ih vježbaju i primjenjuju  u stvarnoj životnoj sredini.

Dojmove iz Škole u prirodi pogledajte  u galeriji slika.

Učiteljca Đurđica Sever