Božićna priredba

Autor: Ivana Herceg, 29. 12. 2015.

Poštovani,

koristim priliku da se zahvalim učenicima i djelatnicima OŠ Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica što su nam svojom priredbom uljepšali ove svečane dane. Hvala Lidiji, Brankici, Romani i drugim učiteljicama i učitelju što su odvojili dio svog slobodnog vremena i pokazali nam kako naša djeca mogu puno toga.

Isto tako, zahvaljujem se roditeljima i građanima našega grada koji su se u velikom broju odazvali pozivu na priredbu i svojim dolaskom dali djecu podršku i priznanje za njihov veliki trud. Hvala Tijani i njezinim djelatnicima što su nam pomogli u pripremanju priredbe i ustupili prostor kako bi što više ljudi moglo pogledati dječji program.

Velika hvala našim donatorima koji su nam omogućili da svaki učenik škole, a i svako dijete koje je sa svojim roditeljima došlo pogledati priredbu, dobilo paketić od Djeda Božićnjaka. Hvala, pateru Stjepanu Jambrošiću, PPS-Galeković, Krašu d.d. Zagreb, Gavranović d.o.o. Zagreb, Školskoj knjizi Zagreb i našem anđelu Portalu dobrote Zagreb, što su nam pružili priliku da djeci stavimo osmijeh na lice. Oni su nama na lice osmijeh stavili svojim nastupima.

Svima vama još jednom veliko hvala, čestit Božić i svako dobro u Novoj 2016. godini!

Ravnateljica Medina Omerović