Neobični grozdovi 4.a razreda

Autor: Ivana Herceg, 2. 2. 2016.

Učenici 4.a razreda s učiteljicom i ove godine sudjelovali su u maskiranju te fašničkoj povorci učenika nižih razreda naše škole koja je bila ulicama grada Hrvatske Kostajnice 2. veljače.

U dogovoru s roditeljima odlučili smo biti grozdovi. Neobična ideja  pretvorila je  učenike u šarenilo prekrasnih grozdova koji su uveselili sivilo grada, a dječji žamor izmamio je mnoštvo građana na ulice. Donosimo Vam mali dio atmosfere našeg razreda ....

Zahvaljujem se svim roditeljima na uloženom trudu u izradi grozdova, a lica Vaše djece najbolje govore koliko su uživali u svemu!!

Učiteljica Đurđica Sever