Obilježavanje Dana planeta Zemlje

Autor: Ivana Herceg, 28. 4. 2016.

Učenici naše škole obilježili su Dan planeta Zemlje.

Povodom Dana naše planete, 24. travnja, učitelj i učiteljice razredne nastave organizirale su integrirani radni  dan za sve učenike nižih razreda u Područnoj školi u Graboštanima. Po dolasku u Graboštane, učiteljica Romana i učitelj Marko su nas upoznali s prostorom škole, a zatim je uslijedio radni dio.  Rad je bio organiziran tako da je svaki razred bio  petnaestak minuta sudionik jedne aktivnosti. Aktivnosti su se odvijale na otvorenome i u dvije učionice. Nakon aktivnosti u radionicama koje su obuhvaćale i sportske aktivnosti, približili smo se roštilju i prionuli jelu; knjižničar i računovođa su taj dan bili zaduženi za okrjepu. Na kraju smo se zasladili sladoledom.

Zajedničkim radom voditeljstva naše škole i onih djelatnika koji su se, s veseljem prihvatili pomoći i podrške učitelju i učiteljicama, ostvarili smo sve ciljeve ovoga radnog dana.

Dan je bio ispunjen radom, radošću i veseljem.

Učiteljica Lidija Prpić

Učenici 7. b razreda s nastavnicom Ivanom Vujčić svojim vrijednim rukama uredili su kamenjar i okoliš škole.