Posjet metereološkoj postaji u Hrvatskoj Kostajnici

Autor: Saša Dukić, 26. 9. 2016.

Your Website Title

Dana 26.09. 2016. godine učenici 4.a i 4.b razreda posjetili su metereološku postaju u Hrvatskoj Kostajnici.

Tamo nas je ljubazno dočekao gospodin Hrvoje Žličarić koji nam je pokazao metereološku kućicu i naučio nas kako prati, mjeri i prikuplja podatke za prognozu vremena koje svakodnevno šalje u Zagreb u Državni hidrometereološki zavod.

Na kraju smo se počastili pripremljenim slatkišima zahvalivši na svemu i puni novih saznanja krenuli u školu.

Učiteljice: Marija Džananović i Marina Matagić Knežić