MJESEC HRVATSKE KNJIGE

Autor: Saša Dukić, 7. 11. 2016.

U sklopu obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige 15.10. - 15. 11. 2016. , učenici  prvoga  ( 1.a i 1.b) te učenici  petoga ( 5.a )  i šestoga   ( 6.a i 6.b ) razreda  su  sa svojim učiteljicama , razrednicama i učiteljicama Hrvatskoga jezika posjetili  Gradsku knjižnicu 7.studenoga 2016 .  Srdačno nas je ugostila ravnateljica Tijana  Preradović  i upoznala sa zavidnim fondom knjiga provevši učenike kroz sve odjele i otkrivši sve mogućnosti koje nudi Gradska knjižnica.  Manifestacija  promiče  knjigu i čitanje te su svi učenici imali mogućnost  besplatno se učlaniti u knjižnicu.

Zahvaljujemo na suradnji  ravnateljici  , gospođi Tijani Preradović .