TERENSKA NASTAVA U ZAGREBU

Autor: Saša Dukić, 5. 12. 2016.

28. studenoga učenici petog i šestih razreda bili su na terenskoj nastavi u Zagrebu.

Posjetili su Cinestar, kino s 5 zvjezdica, gdje su gledali film „Knjiga o džungli“ u 3D projekciji. Svidjela im se otmjenost kina kao i film.

Nakon toga obišli su Muzej iluzija gdje su imali priliku zorno doživjeti treću dimenziju. Najviše ih se dojmila soba ogledala gdje su se izgubili u beskonačnosti te kosa soba gdje su prkosili gravitaciji.

Nakon zatvorenih prostora, vozili su se s uspinjačom na Gornji grad gdje su vidjeli bogatstvo kulturno-povijesne baštine grada Zagreba. Obišli su Gradec i Kaptol, Katedralu i laganom šetnjom spustili su se do Trga bana Jelačića, poželjeli želje na Manduševcu te okrijepili u McDonaldsu u obližnjoj Jurišićevoj ulici.

FOTOGRAFIJE MOŽETE POGLEDATI U GALERIJI