Županijsko natjecanje u gimnastici

Autor: Maja Novalić, 14. 3. 2017.

9.3.2017. održano je županijsko natjecanje u gimnastici u Sisku. Na natjecanju je nastupilo 6 ženskih ekipa i 4 muške ekipe. U konkurenciji dječaka ekipa naše škole po drugi puta za redom postala je županijski prvak i tako se plasirala na državno prvenstvo koje će se održati u svibnju 2017. godine u Osijeku.

Djevojčice su bile na korak do velikog iznenađenja i plasmana na državno. Na kraju su zauzele odlično drugo mjesto od 6 ekipa.

Mušku ekipu sačinjavali su: Leo Paunović, Marin Božanović, Erik Pužar, Patrik Vučković i Antonio Pašić.

Ženska ekipa nastupila je u sastavu: Una Stojaković, Emanuela Lenac, Ela Banja, Andrea Vinčić i Nulijana Paralangaj.

Ekipe je vodio i trenirao učitelj Željko Jambrović.

Priloženi dokumenti:
gim2.jpg (123.49 KB)