Škola plivanja

Autor: Maja Novalić, 4. 4. 2017.

Prvi put u povijesti naše škole, za učenike je organizirana Škola plivanja na olimpijskom bazenu.

U suradnji s Upravnim odjelom za prosvjetu, kulturu i šport SMŽ i sa ŠRC Sisak, u periodu od 1.ožujka do 26. travnja, učenici drugog i trećeg razreda pohađaju Školu plivanja. Učenici, pod nadzorom i voditeljstvom profesionalnih učitelja plivanja, jednom tjedno, na bazenima u Sisku uče plivati i savladavati različite  tehnike plivanja.
Učenici, čiji su roditelji prihvatili, i uz čiju dozvolu njihova djeca, uz pratnju svojih učiteljica idu u Sisak, s velikim veseljem iščekuju svaku srijedu kada autobusom putuju u ovu novu avanturu.

Učiteljica Lidija Prpić