Dan jabuka

Autor: Maja Novalić, 30. 10. 2017.

Dana 20.10.2017. u našoj školi učenici od 2. do 4. razreda obilježili su Dan jabuka u suradnji sa našim knjižnjičarom Davorom Baštekom. Sat smo proveli u knjižnici slušajući izlaganje i gledajući prezentaciju pripremljenu uz Dan jabuka. Na kraju smo i uživali u okusima pripremljenih, slasnih jabuka. U školskoj kuhinji dočekala nas je ukusna štrudla s jabukama koju je pripremila naša vrijedna teta kuharica. Bila je odlična!

Poruka na kraju za sve: Jedite barem jednu jabuku dnevno ona čuva vaše zdravlje, tjera bolest iz kuće.

Marina Matagić Knežić