Školsko natjecanje u badmintonu

Autor: Maja Novalić, 10. 11. 2017.

7.1.2017.održano je među školskom natjecanje u badminton u na kojemu su nastupili i učenici naše škole.U muškoj konkurenciji u kojoj je nastupilo 4 škole (Dvor,Mečenčani,Sunja i Hrvatska Kostajnica) naša škola je zauzela 1. mjesto ostvarila plasman na Županijsko natjecanje.Nastupili smo u sastavu Roko Andrić,Leonardo Gavran,Mario Mišković i Emanuel Žilić. U ženskoj konkurenciji zauzeli smo 2. mjesto i ostali korak do plasmana na Županijsko natjecanje.Cure su nastupile u ovom sastavu:Petra Gabrić,Petra Marjan,Marta Kušlan i Mateja Tomašević. Ekipe je vodio i pripremio prof. Željko Jambrović. Velike čestitke svima.