ZLATNI GIMNASTIČARI

Autor: Maja Novalić, 10. 2. 2018.

8.2.2018. godine u Sisku je održano Županijsko natjecanje u školskoj gimnastici.Konkurencija i masovnost nikad veći U muškoj konkurenciji nastupile su 4 škole dok je u ženskoj konkurenciji nastupilo čak 8 škola iz cijele Županije.U toj iznimnoj konkurenciji učenici i učenice naše škole ostvarili su povijesni rezultat zauzevši 1. mjesta ispred gimnastičarki i gimnastičara iz Petrinjske 1. osnovne škole.Ovim pobjedama i cure i dečki plasirali su se na Državno prvenstvo koje će se održati navjerojatnije 22. i 23.3. 2018. u Rijeci ili Opatiji.Ženska ekipa nastupila je u sastavu:Klaudija Samardžić,Nulijane Paralangaj,Emanuela Lenac,Zara Cetinjanin i Una Stojaković.Dečki su nastupili u sastavu:Mario Mišković,Ivan Samardžić,Dino Pužar,Karlo Samardžić i Zvonimir Molnar.Ekipe je spremio i vodio profesor Željko Jambrović.