Obavijest o održavanju nastave

Autor: DRAGANA SADAK, 18. 3. 2018.

Poštovani učenici i djelatnici Osnovne škole Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica,

Na temelju Zapisnika Kriznog tima Osnovne škole Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica o događajima u školi nakon uočavanja pukotina na zidovima i podovima škole sastavljenog u Hrvatskoj Kostajnici dana 18.3.2018. i konzultacijama s načelnikom Stožera civilne zaštite Grada Hrvatske Kostajnice i  gradonačelnikom Daliborom Bišćanom, Školski odbor Osnovne škole Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica na sjednici održanoj  dana 18. 3. 2018. u 19:00 sati donio je odluku da će se u ponedjeljak 19.3.2018. održati redovna nastava.

Predsjednik Školskog odbora                                                  Ravnateljica

Željko Jambrović                                                                Medina Omerović

Predsjednik Školskog odbora                                                                   Ravnateljica

Željko Jambrović                                                                                            Medina Omerović