ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOGA JEZIKA

Autor: Maja Novalić, 21. 3. 2018.

Naša škola je i ove godine bila domaćin učenicima osnovnih i srednjih škola za županijsko Natjecanje iz Hrvatskoga jezika. Ukupno u svim kategorijama Natjecanja je sudjelovao 58 učenika, 33 učenika OŠ i 25 učenika SŠ.

Kratki program dobrodošlice priredili su učenici škole domaćina te zbor SŠ Ivana Trnskoga.

Natjecatelje i njihove mentore pozdravila je ravnateljica škole, gđa. Medina Omerović i poželjela im dobrodošlicu.

U kategoriji  sedmih razreda, prvo mjesto je osvojila učenica je učenica iz OŠ Stjepana Kefelje, Kutina.

U kategoriji osmih razreda, prvo mjesto je osvojila učenica iz OŠ Ivana Kukuljevića, Sisak.

U kategoriji  prvih razreda

U kategoriji drugih razreda

U kategoriji trećih razreda

U kategoriji četvrtih razreda

Natjecanje je provedeno u  radnom i suradničkom ozračju.

Sve natjecatelje koji su zauzeli jedno od prva tri mjesta u svim kategorijama škola domaćin je nagradila skromnim poklonima.

Još jedanput iskrene čestitke svim učenicima, osobito prvoplasiranim.

Rada Cikuša