HUMANITARNA AKCIJA

Autor: Maja Novalić, 21. 10. 2018.

12.listopada 2018.godine učenici naše škole u suradnji s roditeljima organizirali su humanitarnu akciju u Gradskom parku od 10,00 do 12,00 sati.Cilj akcije je bio pomoć Eugenu Elčiću učeniku 3.a razreda za odlazak na skupu operaciju te njegov oporavak. U 10.00 sati park je zablistao mnoštvom šarenih štandova na kojima se moglo naći doslovce svega .Učenici su vrijedno prodavali pripremljeno kako bi sakupili što veći novčani iznos koji će biti predan navedenoj obitelji. Sve to možete pogledati u galeriji fotografija.

Škola za život upravo ističe važnost ovakvih humanih akcija kroz koje
pripremamo učenike za život te im dajemo uporabno znanje.

Učiteljica
Đurđica Sever

Više slika možete pogledati u foto-galeriji http://os-dtrstenjaka-hrkostajnica.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=49