Kestenijada

Autor: Filip Babić, 28. 10. 2019.

Kestenijada - turistička manifestacija našeg grada obilježena je i ove godine 11., 12. i 13. listopada 2019. godine.

Učenička zadruga "Antonije Jozičić" predstavila se sa svojim proizvodima i ove godine. Tu se našlo za svakoga po nešto: jastučići, torbice, suveniri, pregače, kuhinjske krpe, magneti, tepisi...

Vrijedni prodavači predstavljali su znatiželjnim kupcima način sudjelovanja u izradi naših proizvoda. Sve pohvale našim marljivim prodavačima (Marina Kodžić, Katja Brandić, Gabrijel Bertina, Luka Govorčinović, Zara Cetinjanin, Bruno Bertina, Marko Baotić i Dina Banja) koji su uspjeli prodati većinu naših proizvoda. Bilo je vrlo dinamično i kreativno.

Učiteljica: Helena Ivanović