Autor: DRAGANA SADAK, 11. 11. 2019.

Osnovna škola Davorina Trstenjaka

Hrvatska Kostajnica

Hrvatska Kostajnica, 11.11.2019.

Poštovani učenici i roditelji,

Sindikalna podružnica Sindikata hrvatskih učitelja u Osnovnoj školi Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica poslodavcu je dana 11.11.2019. godine najavila jednodnevni štrajk koji će se održati 13.11.2019. godine s početkom u 8,00 sati. Kako do početka štrajka ne možemo znati koliko će se zaposlenika pridružiti štrajku (iako su naznake da je to većina), obavještavamo Vas da će u školi biti organiziran primjereni oblik odgojno-obrazovnog rada. Autobusi će u dolasku prometovati po redovitom rasporedu. U slučaju ranijeg završetka nastave, prijevoz će biti organiziran, a roditelji pravovremeno obaviješteni.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,