Obavijest za 2.12.1019.

Autor: DRAGANA SADAK, 1. 12. 2019.

Osnovna škola Davorina Trstenjaka

Hrvatska Kostajnica

Hrvatska Kostajnica, 1.12.2019.

Poštovani učenici i roditelji,

Sindikalna podružnica Sindikata hrvatskih učitelja u Osnovnoj školi Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica poslodavcu je dana 19.11.2019. godine najavila štrajk koji će se održati od 20.11.2019. godine s početkom u 8,00 sati do ispunjenja zahtjeva.

Kako neki učitelji nisu u štrajku, ukoliko učenici dođu u školu, nastava će se održati prema privremenom rasporedu:

SAT

1.

GK

2.

GK

3.

4.

EJ

Autobusi će u dolasku prometovati po redovitom rasporedu. U slučaju ranijeg završetka nastave, prijevoz će biti organiziran, a roditelji pravovremeno obaviješteni.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,