Božićna humanitarna akcija -
"Solidarnost na djelu"

Autor: Filip Babić, 2. 12. 2019.

Gradsko društvo Crvenog križa Hrvatska Kostajnica provodi Božićnu akciju "Solidarnost na djelu" kojoj će se naša škola, kao i ovih proteklih godina, rado odazvati. Osnovni cilj akcije je prikupljanje hrane, odjeće, obuće i materijalnih sredstava za korisnike socijalne pomoći. Naša škola će provesti akciju prikupljanja prehrambenih namirnica. Prijedlog je da svaki razred prikuplja jednu namirnicu prema sljedećem rasporedu:

- BRAŠNO 1. razred

- ULJE 2. razred

- ŠEĆER 3. razred

- RIŽA 4. razred

- KONZERVE MESNIH NAREZAKA 5. razred

- MLIJEKO 6. razred

- TIJESTO 7. razred

- JUHA IZ VREĆICE 8. razred

Pozivamo sve roditelje i učenike naše škole da se odazovu ovoj akciji. Učenici mogu donijeti i namirnice koje su predložene drugim razredima. Prikupljanje namirnica trajat će do 13. prosinca, a namirnice mogu ostaviti u učionici svojeg razreda.