„PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA“

Autor: Ivana Herceg, 31. 3. 2016.

Učenici 3. b razreda naše škole s  učiteljicom Marinom Matagić Knežić uključili su se u rujnu prošle godine u humanitarnu akciju „PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA.“

Marljivo su skupljali čepove u velikom broju te su odlučili svoju akciju sakupljanja čepova proširiti na cijelu školu. Tako je našu akciju podržala ravnateljica gospođa Medina Omerović i u siječnju ove godine cijela škola uključila se u ovu hvalevrijednu akciju i tako pridonijeli kupnji skupih lijekova za djecu oboljelu od leukemije i limfoma na području Republike Hrvatske.

Hvala svima koji su podržali ovu našu akciju, te se ovim putem obraćamo svim našim učenicima, roditeljima, djelatnicima škole kao i svim stanovnicima grada Hrvatske Kostajnice i okolice da i dalje podrže ovu akciju i nastave prikupljati sve vrste plastičnih čepova koje odlažemo u holu naše škole u kutiju predviđenu za tu namjenu, te ih donesu ili pošalju po našim učenicima.

Učiteljica Marina Matagić Knežić