Glazbena kultura

GLAZBENA KULTURA – UTORAK, 24.3.2020.

Dragi moji šestaši,

nakon drvenih puhaćih glazbala slijede nam limena puhaća glazbala. Vaš je današnji zadatak pročitati tekst na 47. stranici u udžbeniku iz Glazbene kulture kao uvod u limena puhaća glazbala i putem e-sfere ili Youtubea poslušati predložene skladbe, također na 47. stranici.

Zatim, istražite koja su puhaća glazbala u porabi i danas, a nastala su u razdoblju antičkih civilizacija, srednjeg vijeka i renesanse?

Nakon što obavite istraživanje, lajkajte poruku i odgovore mi pošaljite do kraja današnjeg dana putem privatne poruke.