MATEMATIKA, 20.3.

Dragi učenici 5. a,

Za današnji sat planirala sam ponavljanje nastavnih sadržaja iz cjeline: Decimalni zapis broja.

Vaš je zadatak riješiti Štopericu na strani 54. Ako budete imali kakvih pitanja, slobodno se javite u komentare da to možemo prokomentirati. Ako postoji bilo kakvo područje u ovoj cjelini koje vam ne ide tako dobro javite mi da možemo dodatno vježbati.

Preko vikenda možete provježbati i Štopericu 6 na linku:

Zadatke iz udžbenika koje ste napravili fotkajte i pošaljite privatnom porukom ili nekom drugom aplikacijom, a objavu podržite lajkom kao potvrdu svog prisustva na aplikaciji danas.

Srdačan pozdrav, čujemo se u toku dana.