Ples

Autor: Ivana Herceg, 24. 2. 2017.

"...Ljubav je velikodušna,
dobrostiva je ljubav,
ne zavidi,
ljubav se ne hvasta,
ne nadima se;
5nije nepristojna,
ne traži svoje,
nije razdražljiva,
ne pamti zlo..."

(Hvalospjev ljubavi)

Dana, 17. 2. 2017. obilježili smo Valentinovo pjesmom, plesom i druženjem. Učenici od 1. do 4. razreda svoje su plesno umijeće, modne kreacije i frizure pokazali od 17 do 19 sati, a učenici od 5. do 8. od 19 do 22 sata. Večer je protekla uz ljubavne stihove koje smo hladili sokom i osnaživali grickalicama. Glavne animatorice večeri  bile su ravnateljica Medina Omerović, učiteljice Đurđica Sever  i Romana Atlija i nastavnice Rada Cikuša i Valentina Bertina, a DJ učiteljica Ivana Herceg.

Učiteljice: Đurđica i Ivana