Škola plivanja

Autor: Maja Novalić, 2. 5. 2017.

26. travnja 2017. godine bio je posljednji dan Škole plivanja za učenike nižih razreda u ovoj školskoj godini.

Od 1. ožujka 2017. godine, učenici trećeg i četvrtog razreda, jednom tjedno, pohađali su Školu plivanja na bazenima Športsko rekreacijskog centra u Sisku.  23 roditelja potpisalo je suglasnost te je i toliko učenika učilo plivati ili su „brusili“ svoje postojeće plivačke vještine. Učenici su zadovoljni postignutim rezultatima i samom Školom plivanja te svojim učiteljima. Učitelji plivanja bili su profesori Kineziologije i voditelji sportskih programa na sisačkim bazenima.

Učenici su, u pratnji svojih učiteljica, svake srijede autobusom putovali  u Sisak.

Ovim putem zahvaljujemo Upravnom odjelu za prosvjetu, kulturu i sport SMŽ koji je financirao prijevoz učenika, a Hrvatskom školskom sportskom savezu koji je snosio troškove Škole plivanja za sve učenike.

Učiteljica Lidija Prpić