Predavanje: Uvod u planinarenje

Autor: Maja Novalić, 4. 10. 2017.

U nedjelju, 1. listopada 2017. god. u našoj je školi održano predavanje kao uvod u planinarenje i zajedničku terensku nastavu četvrtih i petih razreda. Naime, 21.listopada učenici četvrtog i petog razreda, sa svojim razrednicima idu na svoje prvo planinarenje na Zagrebačku goru.
U Hrvatskoj Kostajnici se nedavno osnovalo planinarsko društvo te je na osnivačkoj skupštini dogovoreno planinarenje i ovo motivacijsko predavanje. Ovim putem zahvaljujemo Planinarskom društvu Napredak iz Zagreba te gosp. Dragi Vujiću, planinaru veteranu na održanom predavanju,  isplaniranom pohodu na Zagrebačku goru i dogovorenom stručnom voditeljstvu.
Cijeli projekt:  Uvod u planinarenje ostvaruje se i uz svesrdnu podršku ravnateljice škole Medine Omerović i predsjednika PD Djed, Hrvatska Kostajnica, gosp. Dejana Kučine.

Lidija Prpić