HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

Autor: Maja Novalić, 14. 9. 2018.

Naša se škola i ove godine uključila u obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana 10. rujna 2018. godine. Toga dana svi učenici i učiteljice razredne nastave došli su na nastavu u bijelim majicama, i za vrijeme 3. i 4. nastavnog sata na školskom dvorištu organizirali različite natjecateljske igre koje su izmjenično prolazili svi učenici iz pojedinog razrednog odjela. Učenici petog razreda sa svojim nastavnikom TZK Željkom Jambrovićem istovremeno s nama na školskom dvorištu obilježili su olimpijski dan. Zadovoljno i veselo na samom kraju zajedno smo se i fotografirali!

Učiteljica: Marina Matagić Knežić

Više fotografija možete pogledati u galeriji http://os-dtrstenjaka-hrkostajnica.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=43